Navštivte také  >

 Hledej v katalogu
Nákupní košík
0 ks za 0,- Kč
Autodoplňky, Nářadí
Výfuky
Nacházíte se: Výrobci výfuků

Výrobci výfuků

BOSAL

Bosal - výrobce výfuků

Firma Bosal je světový lídr ve výrobě výfuků a výfukových systémů, které dodává jak pro výrobce automobilů, tak pro trh s náhradními díly. Firma byla založena v roce 1923 v Alkmaaru v Holandsku a nyní zaměstnává více než 6 700 lidí ve 42 výrobních závodech a 27 distribučních centrech, která jsou rozmístěna po celém světě a stále expanduje do dalších míst. Bosal je jedním z nejdůležitějších partnerů automobilek ve vývoji a designu výfukových systémů, její výzkum pomáhá v zavádění nových technologií umožňujících zlepšení kvality a vlastností výfuků a jejich konstrukcí.

Výsledkem činnosti Bosalu je například v současnosti nabízený výfukový systém, který je úspornější, lehčí a odolnější než ten, který byl u vozů předchozí generace, průkopnický naftový Oxicat Filter Bosal, katalyzátor s radiálním prouděním a další.

Rozsáhlé zkušenosti společnosti Bosal v oblasti vývoje a dodávek výfukových systémů zákazníkům primárního trhu s originálními díly po celém světě dávají jejím výrobním provozům zaměřeným na sekundární trh s náhradními díly významné vedoucí postavení.

Kvalita dílů je zaručena certifikáty ISO 9000 a QS 9000. Koupě výfuku Bosal je tak sázkou na jistotu nejvyšší kvality.

VFM

Bosal - výrobce výfuků

Mezi obchodní značky společnosti Bosal patří také VFM.

Tyto výfukové díly jsou kvalitativně srovnatelné s BOSAL originálními díly, avšak při výrobě je kladen důraz na co nejnižší cenu. Výrobky VFM mívají zhruba 15-20% nižší cenu než srovnatelný produkt BOSAL.

O oblíbenosti této produktové řady svědčí fakt, že nyní tvoří cca 30% celosvětové produkce BOSAL.

Tyll

Tyll - výrobce výfuků

Ryze český výrobce výfuků a výfukových systémů s dlouholetou tradicí nejen na našem trhu. Firma vznikla roku 1992 a specializovala se na výrobu výfuků pro značku Škoda. Díky rostoucí poptávce a výrobě kvalitních výfuků se firma dynamicky vyvíjí a roste až do dnešních dní. Stěžejní postavení v odbytu stále zaujímají výfuky pro značku Škoda, avšak firma produkuje výfuky i pro další značky automobilů.

Výfuk firmy Tyll je vyroben dvouplášťově z oboustranně pohliníkovaného materiálu o síle 0,6mm, vnitřní přepážky, víčka a trubky jsou také z pohliníkovaného materiálu o síle 1,5mm.

Nově je na tyto výrobky záruka poskytovaná výrobcem 30 měsíců.

Výfuky Tyll získaly značku "Český výrobek", firma je dále držitelem certifikátů dle ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 a výfuk této značky je tak vynikající volbou kvality za příznivou cenu.

Walker

Walker - výrobce výfuků

Walker je vedoucí značka skupiny Tenneco Automotive, která sídlí v Lake Forest v USA a je největším výrobcem výfukových systému a dalších komponentů pro automobily. Své výrobky firma prodává pod značkami Monroe TM a Walker TM. Firma má 23 000 zaměstnanců na celém světě, více než 100 poboček ve 22 zemích a její obrat činil 3,5 miliardy amerických dolarů. Firma byla v 60. letech průkopníkem v oblasti katalyzátorů a vyrábí výfuky a tlumiče, které jsou velice kvalitní a maximálně snižují hladinu vypouštěných škodlivých emisí do vzduchu.

Firma je držitelem certifikátů ISO 9001 a Q9000. Nabízí různé řady výrobků se zaměřením na efektivitu redukce škodlivých emisí, snižování hluku, dlouhou životnost, nízkou cenu apod. Výfuky jsou opatřeny speciální antikorozní ochranou a dalšími technologiemi pro zajištění nejvyšší kvality.

POLMOstrów

POLMOstrów - výrobce výfuků

Firma POLMOstrów Sp.z o.o. je největší z polských výrobců výfuků a výfukových systémů na osobní i dodávková vozidla. Firma je na trhu od roku 1975. V současnosti zaměstnává více než 600 zaměstnanců a je schopna produkovat přes 8000 výfuků denně, což ji řadí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející firmy s tímto sortimentem na trhu. V nabídce firmy naleznete téměř jakýkoliv výfuk nebo jeho část a to na v podstatě všechny známé značky automobilů.

Výfuk této značky je vyráběn z oboustranně pohliníkovaného plechnu tloušťky 1,5mm taženého za studena. Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO9001:2000, certifikátu TÜV a evropských homologací E2, E3 a E8.

Mezi našimi zákazníky jsou tyto výfuky velmi oblíbené, patří mezi nejprodávanější právě z důvodu kvality, která však láká nízkou cenou. Životnost těchto výfuků je dle našich zkušeností přibližně 3-5 let v závislosti na podmínkách provozu.

IZAWIT

IZAWIT - výrobce výfuků

Polský výrobce výfukových systémů, který je na trhu od roku 1966. Firma IZAWIT se specializuje na výrobu a modifikacích výfukových systémů pro osobní, nákladní a dodávkové automobily. Tyto jsou zaměřené hlavně na zvýšení trvanlivosti, ulehčení montáže a snížení hluku. Kromě vlastních upravených variant výfuků jsou vyráběny taktéž varianty přesně dle podnikové výrobní dokumentace.

IZAWIT používá pro výrobu výfuků rovněž oboustranně pohliníkované materiály. Zaujme především velmi nízkou cenou a širokou nabídkou náhradních dílů výfuků pro většinu světových značek automobilů.

možnosti hledání:
výfuk- nalezne položky obsahující výfuk, výfuky, výfukový
výfuk audi- nalezne položky obsahující výfuk a zároveň audi
+výfuk -audi- nalezne položky obsahující výfuk a zároveň neobsahující audi
/výfuk /audi- nalezne položky obsahující výfuk nebo obsahující audi
Hledaná slova prosím zadávejte s diakritikou, na velikosti písmen nezáleží.
© 2007-2021 AAAVYFUKY.CZ, všechna práva vyhrazena rychlá navigace  |  obchodní podmínky  |  kontakty  
Autodíly PEMA