Navštivte také  >

 Hledej v katalogu
Nákupní košík
0 ks za 0,- Kč
Autodoplňky, Nářadí
Výfuky
Nacházíte se: Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky

Platební podmínky

V současné době můžete platit v internetovém obchodě těmito způsoby:

  • dobírkou – platba dopravci při převzetí zásilky, kdy si zboží nechá dovézt přepravní službou
  • bankovním převodem - na základě proforma faktury, platba se provádí předem a zboží je následně doručeno již bez jakýchkoliv dalších poplatků po připsání peněz na náš účet

Platba platebními kartami

Při osobním odběru zboží na prodejně je možné platit platebními kartami. Akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Visa Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Dodací podmínky

Osobní odběr:

Zboží je možné si vyzvednout osobně na adrese:

  • AUTODÍLY PEMA s.r.o.
    Šalounova 35
    703 00 Ostrava-Vítkovice

Zboží může převzít pouze kupující, či osoba k tomu pověřená. Při platbě předem může být při odběru požadován k ověření platný občanský průkaz či cestovní pas.

Zaslání přepravní službou

Přepravní služba In-Time. Zakázky mohou být rovněž přepravovány a doručeny přepravní službou až k rukám zákazníka následující pracovní den od expedice. Zboží je obvykle doručeno v pracovní dny mezi 8-18 hodinou. V případě nemožnosti doručení je zásilka uložena na nejbližším depu.

Přesný čas dodání nelze dopředu dohodnout. Určuje jej přepravce při zpracování rozvozového plánu ve chvíli, kdy ví, kolik balíků a kam má vézt.

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Dodací lhůty

Naprostá většina objednávek je připravena k vyzvednutí na pobočce v Ostravě nebo k expedici následující pracovní den po objednání (při objednávkce v rámci pracovní doby pobočky). V případě zjištění nedostupnosti nějakého kusu zboží je zákazník neprodleně ionformován.

DOdací lhůta DPF filtrů je zpravidla 3-5 pracovních dní, ve vyjímečných případech až 14 dní. Při prodloužení dodací lhůty je zákazník vždy informován.

Zaslání přepravní službou na Slovensko

Podrobný postup nákupu a dopravy na Slovensko je popsán v samostatné kapitole Nákup na Slovensko

Cena za dopravu

Doprava je zdarma pro objednávky nad 2999,- Kč s DPH. V ostatních případech je doprava zpoplatněna jednotnou částkou 99,- Kč.(+20 kč dobírka)

Doprava zdarma se nevztahuje na tažná zařízení. Doprava tažných zařízení je zpoplatněna stejnou částkou 99,- Kč (+20kč dobírka).

V případě zásilky se zbožím nad 50kg váhy může být doprava účtována individuálně. V tomto případě Vás budeme informovat před odesláním zásilky.

možnosti hledání:
výfuk- nalezne položky obsahující výfuk, výfuky, výfukový
výfuk audi- nalezne položky obsahující výfuk a zároveň audi
+výfuk -audi- nalezne položky obsahující výfuk a zároveň neobsahující audi
/výfuk /audi- nalezne položky obsahující výfuk nebo obsahující audi
Hledaná slova prosím zadávejte s diakritikou, na velikosti písmen nezáleží.
© 2007-2017 AAAVYFUKY.CZ, všechna práva vyhrazena rychlá navigace  |  obchodní podmínky  |  kontakty  
Nabídka fitrů pevných částic DPF