Navštivte také  >

 Hledej v katalogu
Nákupní košík
0 ks za 0,- Kč
Autodoplňky, Nářadí
Výfuky
Nacházíte se: Profil společnosti

Profil společnosti

AUTODÍLY PEMA s.r.o.

AUTODÍLY PEMA s.r.o. je ryze česká společnost orientující se na prodej zboží v oblasti automobilových dílů, náhradních dílů a autopříslušenství.

V současné době provozujeme na eshopu AAAVYFUKY.cz prodej specializovaný na výfuky, katalyzátory, DPF filtry, montážní díly a příslušenství. Kompletní nabídku všech autodílů, motorových olejů, autobaterií a veškerého doplňkového sortimentu poté naleznete na našem eshopu www.autodily-pema.cz

V oblasti autodílů se pohybujeme na českém trhu již řadu let. Prošli jsme transformací na společnost s.r.o, rozšířili počet eshopů i nabízeného sortimentu autodílů a nyní působíme jako stabilní firma, kde vždy nakoupíte vše, co je potřeba pro péči o Vaše auto za skvělé ceny.

Foto prodejny Základním pilířem a směrem vývoje firmy je nabídnout zákazníkům komfortní a snadný nákup autodílů a příslušenství z pohodlí domova. Naši specialisté proto vyvíjejí zcela původní systém elektronického obchodu, který je pro naši klientelu přehledný, uživatelsky přívětivý a nabídne tak zákazníkům komfortní a snadný nákup náhradních dílů. V kombinaci se širokým výběrem zboží a rychlým dodáním se tak zákazníkům nabízí jedinečné řešení na trhu, díky kterému se k nám rádi vracejí.

AAAVYFUKY.CZ - výfuky všech značek

Zabýváme se především zásilkovým prodejem výfuků, katalyzátorů, výfukových tlumičů, výfukových trubek, koncovek a příslušenství, montážních, závěsných a dalších dílů značek BOSAL, POLMOSTRÓW, WALKER a další pro všechny značky aut. Rovněž můžeme zajistit i výfuky a výfukové díly, které přímo v naší nabídce nenajdete.

Jako poslední novinku jsme do nabídky zařídili montážní DPF filtry (filtr pevných částic), po kterých poslední dobou sílí poptávka. Vedle montážních katalyzátorů se tak jedná o další důležitý sortiment, který nakoupíte na jednom místě.

Na spolupráci s Vámi se těší kolektiv AAAVYFUKY.cz

možnosti hledání:
výfuk- nalezne položky obsahující výfuk, výfuky, výfukový
výfuk audi- nalezne položky obsahující výfuk a zároveň audi
+výfuk -audi- nalezne položky obsahující výfuk a zároveň neobsahující audi
/výfuk /audi- nalezne položky obsahující výfuk nebo obsahující audi
Hledaná slova prosím zadávejte s diakritikou, na velikosti písmen nezáleží.
© 2007-2021 AAAVYFUKY.CZ, všechna práva vyhrazena rychlá navigace  |  obchodní podmínky  |  kontakty  
Autodíly PEMA